تبلیغات
انجمن فرهنگی ورزشی جوانان کبیر آران و بیدگل

انجمن فرهنگی ورزشی جوانان کبیر آران و بیدگل
 

ابتدا سخن: مطالب پیش رو برگرفته از وبلاگ سفیر کویر می باشد. مطالب به صورت خلاصه عنوان می شود، برای مطالعه بیشتر به وبلاگ سفیر کویر مراجعه نمایید.

جالب اینکه تا یک ماه قبل از حرکت هیچ چیز مشخص و قطعی نبود به جز زمان حرکت. همت یوسف باعث شد شتاب و قطعیت برنامه بیشتر شود سر انجام ابوالفضل غفوره نیز آمدنش را قطعی کرد این بود که سفر خود را در عصر دوشنبه 4 مهر ماه ساعت 3 با بدرقه ی خانواده ها ودوستان آغاز کردیم. تا آن لحظه اولین گروهی بودیم که اقدام به انجام چنین مسیری را از شهرستان می کرد سر انجام با موفقیت پس از 12 روز و 9 روز رکاب زنی با میانگین 133 کیلومتر در هر روز به آستان مقدس رضوی در تاریخ جمعه 15 مهر 1390 ساعت 8 صبح رسیدیم. این سفر موفق ومعنوی خود باعث تداوم کار ما در آینده شد. در این سفر من علی محمد خاکدوست و یوسف دانه گردی و ابوالفضل غفوره رکاب زنان گروه سفیر کویر بودیم.


روز اول:چهارم مهر 1390 حرکت از شهرستان آران وبیدگل آستان امامزاده محمد هلال بن علی (ع) با رمز یا علی بن ابی طالب (ع)
ر
وز دوم:
حرکت (از روستای آب شیرین تا روستای کاج)
روز سوم:
حرکت (از روستای کاج تا شهرستان گرمسار)
روز چهارم:
حرکت  (از گرمسار تا سمنان)
روز پنجم:
جمعه 8 مهر ماه بازدید از شهر شهمیرزاد و غار دیدنی مهدیشهر
روز ششم:
حرکت از سمنان تا دامغان
روز هفتم:
حرکت از دامغان تا شاهرود
روز هشتم:
حرکت از شاهرود تا روستای کاهک
روز نهم:
حرکت از روستای کاهک تا شهرستان سبزوار
روز دهم:
حرکت از سبزوار تا نیشابور
روز یازدهم:
حرکت از نیشابور تا ملک آباد
روز دوازدهم:
حرکت از ملک آباد تا مشهد مقدس


برچسب ها: تور دوچرخه سواری، سایکل توریست،
[ جمعه 10 خرداد 1392 ] [ 08:26 ب.ظ ] [ ابوالفضل غفوره ]
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

چگونگی تشکیل گروه کوهنوردی:
پانزدهم مرداد ماه سال 1388 تصمیم گرفتم گروهی از نوجوانان شهرستان آران و بیدگل را تشویق به کوهنوردی نمایم. با چند تا از بچه های محله صبحت نمودم، چون تعدادمان خیل کم بود، موضوع را با بچه های محله های مجاور در میان گذاشتم، موفق شدیم یک گروه کوچک ازنوجوانان را تشکیل دهیم. تصمیم گرفتیم تا به همرا گروه کوهنوری ولی عصر (عج) به کوه سفید برویم. به علت زیاد بودن مسیر، بچه ها خستگی سنگینی را متحمل شدند که باعث شد بچه ها دیگه در برنامه های کوهنوردی شرکت نکنند. این شد که تصمیم گرفتم موضوع را با جوانان در میان بگذارم؛ به دلیل جوان بودن اعضای گروه و کویری بودن منطقه اسم این گروه را جوانان کویر انتخاب نمودیم. در تاریخ 14/8/1388 این گروه در دفتر هیأت کوهنوردی استان اصفهان به ثبت رسید. روز به روز گرایش جوانان به این ورزش زیادترمی شد. با موفقیت تمام در عرض چند ماه توانستیم قله های کرکس، گرگش، ولیجیا و دماوند را صعود کنیم و این موفقیت ها باعث شد خانم ها نیز به این ورزش علاقمند شوند. ظرف مدت 20 روز، تعداد عضویت خانم ها به 20 نفر رسید و هر روز به علاقمندان به این ورزش پرنشاط افزوده می شود.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب