تبلیغات
انجمن فرهنگی ورزشی جوانان کبیر آران و بیدگل

انجمن فرهنگی ورزشی جوانان کبیر آران و بیدگل
 
زمینی که اکنون بر روی آن زندگی می کنیم، هدیه ی اجداد ماست، آیا این زمین به این شکل را دوست دارید؟
هیچ وقت شده بگید کاش این کویر گرم و بی آب و بی گیاه، کمی خنک تر، پرآب تر و حاصلخیز تر می بود؟
اگر این سوالات رو از خودتان پرسیده اید، می توانید به سوال ذیل پاسخ دهید:
شما برای آیندگان چه زمینی رو قرار است به جا بگذارید؟ فرزندان شما در آینده، در مورد امانت داری شما چگونه صحبت خواهند کرد؟


گروه جوانان کویر شهرستان آران و بیدگل در روز درختکاری

جهت مشاهده گالری تصاویر گروه جوانان کویر شهرستان آران وبیدگل در روز درختکاری، کلیک کنید.

برچسب ها: گروه جوانان کویر شهرستان آران و بیدگل، روز درختکاری، گروه کوهنوردی جوانان کویر شهرستان آران و بیدگل، دوچرخه سواران گروه جوانان کویر شهرستان آران و بیدگل،
[ دوشنبه 19 اسفند 1392 ] [ 04:46 ب.ظ ] [ ابوالفضل غفوره ]
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

چگونگی تشکیل گروه کوهنوردی:
پانزدهم مرداد ماه سال 1388 تصمیم گرفتم گروهی از نوجوانان شهرستان آران و بیدگل را تشویق به کوهنوردی نمایم. با چند تا از بچه های محله صبحت نمودم، چون تعدادمان خیل کم بود، موضوع را با بچه های محله های مجاور در میان گذاشتم، موفق شدیم یک گروه کوچک ازنوجوانان را تشکیل دهیم. تصمیم گرفتیم تا به همرا گروه کوهنوری ولی عصر (عج) به کوه سفید برویم. به علت زیاد بودن مسیر، بچه ها خستگی سنگینی را متحمل شدند که باعث شد بچه ها دیگه در برنامه های کوهنوردی شرکت نکنند. این شد که تصمیم گرفتم موضوع را با جوانان در میان بگذارم؛ به دلیل جوان بودن اعضای گروه و کویری بودن منطقه اسم این گروه را جوانان کویر انتخاب نمودیم. در تاریخ 14/8/1388 این گروه در دفتر هیأت کوهنوردی استان اصفهان به ثبت رسید. روز به روز گرایش جوانان به این ورزش زیادترمی شد. با موفقیت تمام در عرض چند ماه توانستیم قله های کرکس، گرگش، ولیجیا و دماوند را صعود کنیم و این موفقیت ها باعث شد خانم ها نیز به این ورزش علاقمند شوند. ظرف مدت 20 روز، تعداد عضویت خانم ها به 20 نفر رسید و هر روز به علاقمندان به این ورزش پرنشاط افزوده می شود.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب