تبلیغات
انجمن فرهنگی ورزشی جوانان کبیر آران و بیدگل

انجمن فرهنگی ورزشی جوانان کبیر آران و بیدگل
 
دوستان سلام
اجازه دهید گروه خود را با جمله ای از نویسنده ی مشهور گابریل گارسیا مارکز خدمت شما معرفی کنم: 

" باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای، تحویل دهی. خواه با فرزندی خوب، با باغچه ای سرسبز، و یا خواه با اندکی بهبود شرایط اجتماعی. و اینکه باید بدانی حتی اگر یک نفر با بودن تو ساده تر نفس کشیده است یعنی تو موفق شده ای..."


این خلاصه ترین جمله ای بود که می توانستم جهت بیان اهداف، افکار و برنامه های گروه برایتان شرح دهم. و شما نیز عضوی از ما هستی. خواهشمندم ما را در تحقق اهداف مان یاری کن. 
                                   با سپاس
گروه انجمن فرهنگی ورزشی جوانان کویر
1393/10/29

برچسب ها: انجمن فرهنگی ورزشی جوانان کویر آران و بیدگل، اهداف انجمن، مسئولیت اجتماعی،
[ دوشنبه 29 دی 1393 ] [ 05:47 ب.ظ ] [ ابوالفضل غفوره ]
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

چگونگی تشکیل گروه کوهنوردی:
پانزدهم مرداد ماه سال 1388 تصمیم گرفتم گروهی از نوجوانان شهرستان آران و بیدگل را تشویق به کوهنوردی نمایم. با چند تا از بچه های محله صبحت نمودم، چون تعدادمان خیل کم بود، موضوع را با بچه های محله های مجاور در میان گذاشتم، موفق شدیم یک گروه کوچک ازنوجوانان را تشکیل دهیم. تصمیم گرفتیم تا به همرا گروه کوهنوری ولی عصر (عج) به کوه سفید برویم. به علت زیاد بودن مسیر، بچه ها خستگی سنگینی را متحمل شدند که باعث شد بچه ها دیگه در برنامه های کوهنوردی شرکت نکنند. این شد که تصمیم گرفتم موضوع را با جوانان در میان بگذارم؛ به دلیل جوان بودن اعضای گروه و کویری بودن منطقه اسم این گروه را جوانان کویر انتخاب نمودیم. در تاریخ 14/8/1388 این گروه در دفتر هیأت کوهنوردی استان اصفهان به ثبت رسید. روز به روز گرایش جوانان به این ورزش زیادترمی شد. با موفقیت تمام در عرض چند ماه توانستیم قله های کرکس، گرگش، ولیجیا و دماوند را صعود کنیم و این موفقیت ها باعث شد خانم ها نیز به این ورزش علاقمند شوند. ظرف مدت 20 روز، تعداد عضویت خانم ها به 20 نفر رسید و هر روز به علاقمندان به این ورزش پرنشاط افزوده می شود.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب