تبلیغات
انجمن فرهنگی ورزشی جوانان کبیر آران و بیدگل

انجمن فرهنگی ورزشی جوانان کبیر آران و بیدگل
 
تاسیس موسسه غیرتجاری انجمن فرهنگی ورزشی جوانان کبیر شهرستان آران و بیدگل در تاریخ ۳۰/۴/۱۳۹۴ به شماره ثبت ۱۵۶ به شناسه ملی ۱۴۰۰۵۰۹۷۴۸۳ ثبت و امضا ذیل دفاتر تکمیل گردیده که خلاصه آن به شرح زیر جهت اطلاع عموم آگهی می گردد.
موضوع موسسه: ـ اجرای برنامه های گروهی ورزشی از جمله کوهنوردی ـ پیاده روی ـ دوچرخه سواری و بازی های محلی و فوتسال اجرای برنامه های آموزشی جهت گروه های مختلف هدف (کودکان ـ جوانان ـ بزرگسالان و سالمندان) بانوان و آقایان با رویکرد ورزشی و افزایش نشاط و آرامش اجرای برنامه ها و همایش های متنوع فرهنگی و ورزشی جهت گروه های مختلف سنتی ملی ـ مذهبی و ورزشی اجرای برنامه های قانونمند برای توسعه طبیعت گردی و گردشگری برگزاری جلسات هم اندیشی با جوانان، مسئولین و معتمدین شهری جهت تحقق اهداف فرهنگی و ورزشی انجمن
مدت موسسه: از تاریخ ثبت به مدت نامحدود.
مرکز اصلی موسسه: استان اصفهان آران و بیدگل بلوار ایت اله عاملی سالن ورزشی شهدای ورزشکار کدپستی ۸۷۴۱۷۱۱۱۱۱
سرمایه موسسه: ندارد.
اولین مدیران موسسه: آقای بهروز عالمی آرانی به شماره ملی ۶۱۹۹۹۲۰۰۱۵ به سمت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، خانم نرجس خدامیان آرانی به شماره ملی ۰۳۸۴۲۸۷۹۸۰ به سمت نایب رئیس هیئت مدیره، آقای حسن کویریان آرانی به شماره ملی ۶۱۹۹۶۳۰۵۲۱ به سمت خزانه دار، آقای محمد جواد عبدلی آرانی به شماره ملی ۶۱۹۹۷۳۷۹۲۱ به سمت عضو اصلی هیئت مدیره و خانم طیبه خبازی به شماره ملی ۶۱۹۹۷۳۶۸۱۸ به سمت عضو علی البدل هیئت مدیره برای مدت دو سال انتخاب شدند. دارندگان حق امضا: کلیه اوراق و اسناد مالی و تعهدات موسسه با امضای مدیرعامل و خزانه دار و در غیاب خزانه دار با امضای نایب رئیس هیئت مدیره همراه با مهر موسسه معتبر می باشد.
اختیارات مدیرعامل: طبق اساسنامه. روزنامه همشهری جهت درج آگهی های موسسه انتخاب گردید.
بازرسان: آقای جاهد طاووسی به شماره ملی ۶۱۹۹۷۴۸۵۱۴ به عنوان باتزرس اصلی وآقای ابوالفضل غفوره آرانی به شماره ملی ۶۱۹۹۶۳۹۳۴۰ به عنوان بازرس علی البدل برای مدت یک سال انتخاب گردیدند.

ش۹۴۰۴۳۰۲۱۰۳۶۹۷۹۸  اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری  آران و بیدگل


                                           

[ دوشنبه 26 مرداد 1394 ] [ 06:28 ب.ظ ] [ ابوالفضل غفوره ]
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

چگونگی تشکیل گروه کوهنوردی:
پانزدهم مرداد ماه سال 1388 تصمیم گرفتم گروهی از نوجوانان شهرستان آران و بیدگل را تشویق به کوهنوردی نمایم. با چند تا از بچه های محله صبحت نمودم، چون تعدادمان خیل کم بود، موضوع را با بچه های محله های مجاور در میان گذاشتم، موفق شدیم یک گروه کوچک ازنوجوانان را تشکیل دهیم. تصمیم گرفتیم تا به همرا گروه کوهنوری ولی عصر (عج) به کوه سفید برویم. به علت زیاد بودن مسیر، بچه ها خستگی سنگینی را متحمل شدند که باعث شد بچه ها دیگه در برنامه های کوهنوردی شرکت نکنند. این شد که تصمیم گرفتم موضوع را با جوانان در میان بگذارم؛ به دلیل جوان بودن اعضای گروه و کویری بودن منطقه اسم این گروه را جوانان کویر انتخاب نمودیم. در تاریخ 14/8/1388 این گروه در دفتر هیأت کوهنوردی استان اصفهان به ثبت رسید. روز به روز گرایش جوانان به این ورزش زیادترمی شد. با موفقیت تمام در عرض چند ماه توانستیم قله های کرکس، گرگش، ولیجیا و دماوند را صعود کنیم و این موفقیت ها باعث شد خانم ها نیز به این ورزش علاقمند شوند. ظرف مدت 20 روز، تعداد عضویت خانم ها به 20 نفر رسید و هر روز به علاقمندان به این ورزش پرنشاط افزوده می شود.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب